Nieuwsbrief SUN Lekstroom december 2024
Giften in 2024
Tot aan december heeft SUN Lekstroom ruim € 118.000,- aan giften verstrekt, waarmee rond de 300 huishoudens zijn ondersteund. De giften zijn onder meer voor levensonderhoud, in de vorm van een boodschappen cadeaubon, huishoudelijke apparatuur, medische kosten en woninginrichting.


Steun SUN Lekstroom!
Met jouw donatie kunnen we samen mensen in financiële nood helpen. Elke bijdrage, groot of klein, helpt ons om giften te verstrekken en armoede te bestrijden. Samen maken we het verschil voor mensen die het moeilijk hebben. SUN Lekstroom heeft een ANBI-status.
Bedankt voor je steun!
SUN Lekstroom beperkt open tijdens Kerstvakantie
In de kerstvakantie zijn wij beperkter aanwezig. Het kan langer duren voordat aanvragen worden behandeld. Aanvragen die spoed hebben worden wel dagelijks behandeld.
Wij bedanken je voor de fijne samenwerking in 2024. Wij wensen je hele fijne feestdagen!
Mede namens het bestuur van SUN Lekstroom,
Karin Beenen
coördinator

